بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه

” توصیه هایی درخصوص بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه”

چند سال پیش یک آپارتمان دو خوابه خریدم. ارزان و کثیف بود اما از لحاظ جغرافیایی ایده آل بود، و می دانستم که با کمی نوسازی پتانسیل خود را نشان می دهد. در آن زمان مستاجری در آن زندگی می کرد، پس تا یک سال بعد هم دست مستاجر ماند تا کمی پول برای بازسازی پس انداز کنم. چند ماه را به تحقیق و برنامه ریزی و پس انداز مشغول بودیم. اگر قصد بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه را دارید و افزایش قیمتی که در پایان کار از ملک انتظار دارید، باید روی دو کفه ترازو قرار گرفته و باهم برابر باشند.
در عرض دو ماه اقدام به بازسازی آپارتمان خود کردیم در ابتدا آشپزخانه سپس رختشوی خانه اروپایی در حمام نصب کردیم، کف آپارتمان را لمینت کردیم، چراغ های LED نصب کردیم، پرده زدیم، کمد لباس را نصب کردیم و سیستم تهویه مطبوع مناسب برای منزل خود تعبیه کردیم. همچنین کل واحد را رنگ زدیم و قرنیزهای جدید نصب کردیم.


اما همه این کارها مثل آب خوردن نبود. در طول پروژه با افرادی سر و کار داشتیم که یا دیر سر کار حاضر می شدند یا اصلا نمی آمدند. افرادی بودند که وسط کار همه چیز را رها کردند و کار را رها کردند، حتی زمانی که یک حفره بزرگ وسط  حمام و سقف آپارتمان پایینی ایجاد کرده بودند. دیگر چالش های پروژه فرو ریختن دیوار آشپزخانه قدیمی و کاشی های حمام، و دستمزدهای نجومی و غیرمنتظره بود. ما براساس برنامه پیش رفتیم و اتاق ها را به نوبت بازسازی کردیم، به این ترتیب توانستیم کمی از بودجه خود را نگه داریم و شش هفته قبل از به دنیا آمدن بچه به آنجا نقل مکان کنیم.
عکسی از آشپزخانه قبل از بازسازی :

عکسی از آشپزخانه بعد از بازسازی :

بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه

با این توصیه ها می توانید بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه  کنید :

۱-با افراد درستکار و معتمد کار کنید.
ما از اطرافیان پرس و جو کردیم و دنبال کسی بودیم که این افراد را به ما معرفی کند. اما اگر این کار نتیجه ندهد می توانید از سایت های دایرکتوری مربوطه کمک بگیرید. وقتی فرد مورد نظر را انتخاب کردید، نقشه را با جزئیات به او ارائه کنید. در صورت امکان، سه فرد با دستمزدهای مختلف پیدا و مقایسه کنید.
۲- افرادی که استخدام می کنید را به درستی مدیریت کنید.
هریک از این افراد باید وارد ساختمان شده، کاری که لازم است را انجام بدهند، از آنجا بروند و محل را برای نفر بعدی آماده کنند. مدیریت و هماهنگی صحیح این افراد، در راندمان کار و صرفه جویی در هزینه تاثیر به سزایی دارد. ما مدیریت پروژه را خودمان به عهده گرفتیم و برای هر کاری افراد مختلفی را استخدام کردیم، به این ترتیب موفق شدیم کمی از بودجه را در جیبمان بگذاریم.
عکسی از حمام قبل از بازسازی :

بازسازی

عکسی از حمام بعد از بازسازی :

به دنبال تیم حرفه ای جهت بازسازی خانه خود هستید؟؟ با ما تماس بگیرید

 

۳- بعضی از کارها را خودتان انجام دهید.
ما با این روش شاید چند میلیون تومان در هزینه صرفه جویی کردیم. نقاشی ساختمان کاری است که هر فرد تازه کاری از پس آن برمی آید. ابتدا دیوارها را با کف صابون حسابی تمیز کنید، روی لبه ها و قرنیزها را چسب بزنید، یک صفحه برای جلوگیری از کثیف شدن زمین پهن کنید و خلاقیت خود را روی دیوار به نمایش بگذارید.
۴- اتصالات و قطعات را با دقت و ذکاوت انتخاب کنید.
ما از پیمانکاران خود پرسیدیم از چه جاهایی خرید می کنند، از انبارهای لوازم حمام و آشپزخانه بازدید کردیم، درباره کالاهای برگشتی کارخانه ها و موجودی اضافی انبارها پرس و جو کردیم. سایت ها هم منابع خوبی هستند، بعضی اوقات می توانید محصول برند را با قیمت ناچیزی از سایت بخرید.
۵- سفید، روشن و سبک.
برای ما، استفاده از رنگ سفید در آشپزخانه و حمام راهی ساده برای بزرگ نشان دادن محیط بود. کاشی، دیوار شیشه ای پشت اجاق گاز و رویه کابینت سفید و ساده، ارزان تر است. با وسایل رنگی تزئینی مثل کاسه، حوله و لوازم آشپزخانه می توان به محیط کمی رنگ و لعاب داد.
۶- هرچیزی که می توانید را تعمیر و استفاده کنید.
یک کارهایی که برای صرفه جویی در هزینه می توان انجام داد ترمیم پارکت یا سرامیک اتاق نشیمن و پذیرایی است.
۷- از خدمات گروه بازسازی پاراکس استفاده کنید.
می توانید از خدمات طراحی دکوراسیون و بازسازی گروه معماری پاراکس استفاده نمایید

بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه

خانه پالماس در ایالت مکزیکو و در نزدیکی منطقه تاریخی شهر قرار دارد. این منطقه در طول روز گرم بوده، و در ساعات شب آب و هوای سردی دارد.

بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه

بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه

پشنهاد می کنیم مقاله بازسازی خانه جهت فروش را بخوانید

این خانه در اوایل سال ۲۰۱۷ با بودجه بسیار کمی بازسازی شد. مشتری پروژه، زن جوانی بود که یک خانه مخصوص اقوامش می خواست. این خانواده بیش از ۴۰ سال بود که در این خانه زندگی می کردند. چنین ساختمان های قدیمی در آمریکای لاتین، مطابق با استاندارد و قوانین شهرسازی امروزی ساخته نشده اند. درنتیجه ساختمانی که به دست بازسازی سپرده شد از فضا، نورپردازی، تهویه و حریم خصوصی مناسبی برخوردار نبود.

بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه
در بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه همه اتاق های خصوصی که شامل ۳ اتاق خواب می شود در طبقه بالا قرار گرفتند. این اتاق ها به واسطه یک راهرو به ساختمان اصلی خانه متصل می شوند. یک بالکن جلوآمده، ارتباط داخل خانه با محوطه بیرون، از طریق یک بالکن جلوآمده برقرار می شود. بالکنی که اتاق ها را به باغچه متصل می کند. طبقه همکف به اتاق های کاری و تجاری اختصاص داده شده که یکی از منابع درآمد خانواده می باشد. این اتاق ها کاملا از فضای بیرون جدا شده اند.

بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه
این خانه، تعریفی متفاوت از معماری معاصر و اجتماعی ارائه می دهد. به ما نشان می دهد که می توان با بودجه کم و تجربیات محیطی، راهی برای توسعه و بهبود شرایط زندگی پیدا کرد. طراحی این خانه، مجموعه ای از نیازهای کاربردی و روحی و روش های جدید در زندگی است و ثابت می کند که معماری متعلق به همه می باشد.

بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه

بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه

بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه

بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه

 

بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه

بازسازی خانه قدیمی با کمترین بودجه

بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه و با بیشترین تاثیر ممکن

موثرترین کاری که می توانید برای بازسازی ساختمان با کمترین هزینه انجام دهید چیست؟ ما با متخصصین مشورت کردیم و کم هزینه ترین تغییراتی که می توانند بیشترین تاثیر را در بازسازی ساختمان داشته باشند را پرس و جو کردیم. از جزئی ترین تغییرات تا اساسی ترین تحولات ساختاری گرفته، همه پاسخ ها را در اختیار شما می گذاریم.
بازسازی ساختمان با کمترین هزینه
کفپوش ساختمان را تغییر دهید.
فرش های کهنه و مندرس از دور خارج شده. می توانید ار پارکت لمینت که قیمت مناسبی هم دارد استفاده کنید
سقف را رنگ آمیزی کنید.
رنگ آمیزی به گفته متخصصین، تاثیر بسیاری دارد. اگر سقف ساختمان تان رطوبت می دهد. ابتدا اشکالات آن را بر طرف کنید سپس اقدام به رنگ آمیزی کنید
اتاق های نشیمن و خانوادگی را سر و سامان بدهید.
مدیر یک شرکت طراحی داخلی در ملبورن می گوید اتاق نشیمن تاریک و از مد افتاده حس خفگی به شما می دهد. راه حل آن این است که از پیمانکار خود بپرسید آیا امکان حذف دیوارهای غیرحامل هست تا بتوانید سالن نشیمن را دلباز کنید. زیرا نتیجه آن، تاثیری باورنکردنی روی نحوه زندگی شما خواهد گذاشت.
یک اتاق اضافه کنید.
زمانی که قصد فروش خانه را داشته باشید، اتاق خواب اضافی ویژگی بزرگ و مهمی محسوب می شود. این اتاق اضافی می تواند در زیرشیروانی باشد، می توانید اتاق های موجود را کمی دست کاری کرده و یک اتاق دیگر اضافه کنید، یا براساس نوع ساختمان در پشت یا زیر آن اضافه کنید.
مدیر یک شرکت ساختمانی در سیدنی عقیده دارد نمای ساختمان و ظاهر اولیه آن خیلی مهم است. او توصیه می کند باغچه جلوی خانه زیبا و چشم نواز باشد و ورودی جلوی خانه تمیز و مرتب. او همچنین عقیده دارد که سر و سامان دادن جزئی به باغچه جلوی خانه و ورودی جلویی، نمای ساختمان را به کلی تغییر داده و زیبایی آن را چند برابر می کند.
رنگ و قطعات جانبی را نو کنید.
با کمی رنگ می توان یک فضای دل مرده و کهنه را متحول کرد. دیوارهای داخلی و سقف را دوباره رنگ کنید، چراغ و دسته و دستگیره درب و قفسه ها را هم عوض کنید. این کار با هزینه بسیار کم، ظاهر محیط را متحول می کند.

به این نوشته رای بدهید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *