بازسازی آپارتمان 65 متری

بازسازی آپارتمان ۶۵ متری

بعد از یک بازسازی اساسی، این بازسازی آپارتمان ۶۵ متری که تا مدتی قبل یک فضای شلوغ و فشرده و به هم ریخته بیش نبود، به خانه ای مدرن، کاربردی، ساده با حال و هوای شهری، ورودی دلباز و یک آشپزخانه بزرگ تبدیل شد.

بازسازی آپارتمان 65 متری بازسازی آپارتمان 65 متری
آشپزخانه کوچک و فشرده دم ورودی، جای خود را به انباری بزرگ با طراحی مدرن کلاسیک داده. یکی از راهکارهای مدرن در این بازسازی آپارتمان ۶۵ متری یکسره کردن نقشه خانه و متصل کردن آشپزخانه، غذاخوری و نشیمن به یکدیگر بود. بیشترین رنگی که در دکوراسیون داخلی دیده می شود رنگ های طبیعی، تیره و رنگبندی های گرم با سایه هایی از آبی است. اما روکش های چوبی وسیع، مبلمان سفارشی، وسایل روی دیوار، بافت سنگین و تیره پرده ها و حجم زیادی از رنگ تیره در طراحی داخلی، ظاهر کلی آپارتمان را به طرف تیرگی سوق میدهد. تضاد بین آبی و قهوه ای از نکات جذاب و چشمگیر این دکوراسیون است.

بازسازی آپارتمان 65 متری

این مقاله را از دست ندهید: بازسازی خانه ۷۵ متری

مبلمان و اثاثیه این خانه از تعداد زیادی قطعات سفارشی و خاص تشکیل شده، از جمله: انباری کوچک دم ورودی، کمد و کشوهایی که داخل روکش چوبی دیوار نشیمن نصب شده، میز معلقی که بخشی از ساختار تخت اتاق خواب اصلی به شمار می رود و غیره. این نوع وسایل و مبلمان نه تنها در زندگی شهری و آپارتمان های کوچک بسیار کارآمد هستند، بلکه زیبایی و هویت منحصر به فردی به ترکیب بازسازی آپارتمان ۶۵ متری می بخشند. این خانه پر از ترکیب بندی های ساده، کاربردی و گویاست.

بازسازی آپارتمان 65 متری بازسازی آپارتمان 65 متری بازسازی آپارتمان 65 متری
اتاق خواب و حمام به وسیله دیوار و سازه های شیشه ای به هم متصل شده اند؛ یک راهکار کاملا جدید و مُد روز. از خصوصیات بارز اتاق پذیرایی باید به عناصر مشکی حساب شده و LED گرافیکی و هندسی جذاب آن اشاره کرد. این تصویرسازی مدرن با بافت های گرم و زیبای انتهای نشیمن، یعنی پرده ها، تکمیل می شود. وجود کاناپه آبی روشن، به خطوط صاف و زوایای مشکی این سالن استحکام بخشیده.

بازسازی آپارتمان کوچک بازسازی آپارتمان کوچک بازسازی آپارتمان کوچک بازسازی آپارتمان کوچک بازسازی آپارتمان کوچک طراحی معماری خانه 65 متری طراحی معماری خانه 65 متری طراحی معماری خانه 65 متری طراحی معماری خانه 65 متری

به این نوشته رای بدهید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *