بازسازی منزل قدیمی

بازسازی منزل قدیمی

ظرافت و سادگی، مواد طبیعی، اشکال غیرعادی، ظاهر معاصر، و حجم زیادی از نور طبیعی تنها بخشی از ویژگی های این بازسازی منزل قدیمی شده است. این پروژه، حاصل همکاری نزدیک طراحان و صاحبخانه و استفاده از مواد ارگانیک، بافت های سبک و روش های مینیمال است. نتیجه نهایی، یک خانه آرام و خلوت و معاصر است که مهمانان خود را به آرامش و دور شدن از هیاهو و بطالت دعوت میکند.بازسازی منزل قدیمی

بازسازی منزل قدیمی بازسازی منزل قدیمیاین نوشته را از دست ندهید: مراحل بازسازی ساختمان

مبلمان و لوازم چوبی، و عناصر جدید و مدرن مثل نورپردازی، لامپ ها، اثاثیه مُد روز و … بدنه سفید خانه را در این بازسازی منزل قدیمی تکمیل می کنند. اتاق های عمومی از نقشه کشی غیرعادی و ویژگی های جالب و مهیجی مثل تدوام آشپزخانه در باغچه، طاقچه های تورفته و گوشه های دنج و صمیمی، کمدهای محرمانه و سفارشی در پلکان، پنجره های سقفی و تراس ها برخوردار هستند. در همه جای این خانه با ترکیب بندی متغیر و پیچ و تاب های غیرمنتظره روبرو هستیم.

بازسازی منزل قدیمی طراحی معماری منزل قدیمی طراحی معماری منزل قدیمی
سادگی این بازسازی منزل قدیمی  مثل آشپزخانه و اتاق خواب، رونمایی از یک سبک ظریف و مینیمال است. این خانه پر از جزئیات و ریزه کاری های جذاب و شیرین است که توجه هر بیننده ای را به خود جلب کرده و ثابت می کند در این پروژه هیچ کاری بدون حساب و کتاب انجام نشده، مثل دقت بازیگوشانه در چیدمان و جهت دهی به کاشی های حمام، روح مدرنی که در طراوت و شادابی این خانه دمیده شده و سقف چوبی و سفیدی که از قبل وجود داشته و در طول بازسازی دست نخورده.

بازسازی منزل قدیمی دیگری را بررسی می کنیم

تبدیل یک آپارتمان کهنه و قدیمی به یک خانه مدرن و پرنور و زیبا، نیاز به خلاقیت و زحمت زیادی دارد. اضافه کردن بافت و پرداخت های متضاد به دکوراسیون آن هم چالش های بیشتری را در پی خواهد داشت. این خانه، یکی از همین پروژه های پرزحمت بوده که با بازسازی و دیزاین واحد مسکونی قدیمی و با حذف پارتیشن های داخلی، به یک فضای شاد و دلباز تبدیل شده. قبل از بازسازی ساختمان ، همه جای خانه با روکش و سطوح اضافه و به درد نخور پوشیده شده بود. این روکش ها با احتیاط برداشته شده و سطوح بتنی زیبایی که زیر آن ها مخفی شده بود، اکنون نمایان شده.

بازسازی و دیزاین واحد مسکونی قدیمی

هر سه اتاق خواب، سالن پذیرایی و آشپزخانه در این بازسازی و دیزاین واحد مسکونی قدیمی دچار تغییر و اصلاحات شدند. آشپزخانه در حال حاضر فضای مستقل به خود را دارد. دیوارهای آجری، پنل های چوبی و سقف بتنی، به خوبی باهم هماهنگ شده اند. کفپوش خانه که جدیدا نصب شده، تک رنگ بوده و طرحی پر از دانه های ریز دارد. این کفپوش، ظاهری یکدست و منسجم به اتاق ها می دهد. تعدد بافت های متضاد، به قدر کافی این خانه را خاص و منحصر به فرد کرده. به همین دلیل طراحان سعی کردند رنگبندی را در حد ممکن، ساده انتخاب کنند.

بازسازی و دیزاین واحد مسکونی قدیمیبازسازی و دیزاین واحد مسکونی قدیمیطراحی و دکور واحد مسکونی قدیمیطراحی و دکور واحد مسکونی قدیمی

آشپزخانه و نشیمن کاملا از هم جدا هستند.

طراحی و دکور واحد مسکونی قدیمی

این آپارتمان قبل از بازسازی، کاملا گرفته و تاریک بود. ولی چنین پنجره های بزرگی، دیگر اجازه تاریک شدن به آن نمی دهند.

طراحی و دکور واحد مسکونی قدیمی

کفپوش یکدست با طرح پر از دانه های ریز، حس مدرن بودن را منتقل می کند.
در این بازسازی و دیزاین واحد مسکونی قدیمی اتاق خواب ها و سرویس های بهداشتی، پر از رنگ سفید بوده و فضا را مدرن تر کرده اند. جزیره مرکزی آبی، و قفسه های هوشمندانه ای که در آشپزخانه نصب شده اند، به دلباز شدن اتاق نشیمن و پذیرایی کمک به سزایی کرده اند. پنل های چوبی داخل اتاق نشیمن، یک پس زمینه عالی و جذاب برای دکوراسیون این محوطه به شمار می رود. یک بازسازی کاملا لوکس و غیرعادی!

طراحی و دکور واحد مسکونی قدیمی  مشاوره برای بازسازی واحد مسکونی قدیمی مشاوره برای بازسازی واحد مسکونی قدیمیپنل های چوبی، فضا را دنج تر و خودمانی تر می کنند.

منبع: decoist

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *