بازسازی منزل ویلایی

بازسازی منزل ویلایی

خانه ای که می بینید در دهه ۱۹۳۰ ساخته شد، در دهه ۱۹۸۰ برای اولین بار و اخیرا برای بار دوم کار بازسازی ساختمان آن انجام شد. سکنه این خانه زوج جوانی هستند که سه فرزند دارند و به دنبال فضای مدرن و ساده ای بودند که نشان دهنده شخصیت، سبک زندگی غیریکنواخت و مهیج و علاقه آن ها به تفریح و سرگرمی باشد. سردرب خانه، یک منحنی جذاب و دو طبقه است که سرِ جای خود از بتن ساخته شده. این قسمت، چهارچوب طرح کلی ساختمان محسوب شده و تصویری از سایبان و بالکن خانه را ارائه میدهد. سرتاسر این سردرب با لعاب پوشیده شده. چوب سیاه بلوط ژاپنی که در کنار سردرب نصب شده، با نمای سفید و مینیمال ساختمان کاملا در تضاد است. نمونه های بازسازی منزل ویلایی را مشاهده فرمایید

بازسازی منزل ویلایی

در این بازسازی منزل ویلایی هرچه سقف کوتاه در خانه بود حذف شد و به جای آن فضای دلباز و بزرگ ایجاد شد. داخل سرسرا، یک سالن ورودی دو طبقه قرار دارد که با ایجاد شکاف بین ساختمان، یک سالن استراحت رسمی و یک اتاق پیانو به وجود آورده.

بازسازی منزل ویلایی
یک نازک کاری سفارشی و ساخت دست معماران پروژه، به موازای دیوار نشیمن اصلی نصب شده. پنجره بزرگ زمین-تا-سقفی که تا بخشی از سقف پیش رفته و پنجره سقفی را به وجود آورده، عامل روشنایی اتاق نشیمن، غذاخوری و آشپزخانه است.

بازسازی منزل ویلایی
کفپوش بتنی پولیش خورده این بازسازی منزل ویلایی به طور یکسره تا بالکن چوبی ساختمان ادامه پیدا کرده. بالکنی که برای صرف غذا در محوطه سرباز تعبیه شده.

بازسازی منزل ویلایی
یک زمین چمن در کنار ساختمان ساخته شده که برای پرتاب توپ، بسکتبال و یا والیبال استفاده می شود.

طراحی معماری ویلا
در مجاورت زمین ورزش و بازی، یک استخر، جکوزی، حوضچه آب گرم و خانه استخر موجدار قرار دارد.

طراحی معماری ویلا
پلکان مارپیچی داخل خانه به صورت سفارشی و توسط معماران پروژه ساخته شده.

طراحی معماری ویلا
سفیدی خود پله ها با سیاهی نرده و کناره های راه پله در تضاد است. و البته با بقیه فضاهای سیاه و سفید خانه هماهنگی دارد.

طراحی معماری ویلا
بالای پلکان، یک تک پنجره سقفی گرد تعبیه شده که نور طبیعی را وارد فضای زیرین خود می کند.

طراحی مدرن
طبقه بالا شامل چندین اتاق خواب می شود که یکی از آن ها مُشرف به حیاط خلوت خانه است. پنجره نیم دایره این اتاق، بدون تاریک کردن فضا حریم خصوصی مورد نیاز را برآورده می کند.

طراحی معماری ویلا
یکی از دیوارهای این حمام، یک منحنی کاشی شده قهوه ای رنگ است که تا داخل اتاقک دوش ادامه پیدا کرده. اتاقکی که پشت آینه مخفی شده.

دکوراسیون داخلی ویلا
حمام دوم خانه، دارای یک پنجره مات می باشد که پس زمینه مناسبی برای وان مستقل محسوب می شود.

دکوراسیون داخلی ویلا
در این تصاویر می توانید نگاه دقیق تری به منحنی ها و زوایای شاخص نمای بیرونی این ساختمان بیاندازید.

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا

سالن غذاخوری، یک میز تجسمی و چند صندلی غذاخوری و یک لوستر دارد. زندگی روزمره، پیچیدگی های خاصی دارد ولی این به این معنی نیست که خانه های ما هم باید پیچیده باشند. چند معمار اوکراینی، این آپارتمان زیبا را در نهایت سادگی و سکون طراحی کرده اند. خانه ای آرام، مینیمال و مونوکروم، که به گفته مدیران این شرکت، ویژگی اغلب پروژه هایشان می باشد. در این جا با جدیدترین طرح های مدرن برای خانه آشنا می شوید

جدیدترین طرح های مدرن برای خانه جدیدترین طرح های مدرن برای خانه

این نوشته را از دست ندهید: بازسازی و دکوراسیون آپارتمان قدیمی
بارزترین خصوصیت سالن پذیرایی در جدیدترین طرح های مدرن برای خانه، دیوار مرمر و کاناپه چرمی می باشد.
این خانه ۱۷۶ متری به دو بخش تقسیم شده: بخش «روز» که شامل نشیمن و غذاخوری (با ترکیب رنگی خنثی و غلیظ)، و آشپزخانه ای با کابینت و کشوهای سفارشی می شود. و بخش «شب» که از دو اتاق خواب و سرویس بهداشتی، و یک اتاق کودک با اشکوب توکار تشکیل شده. این اشکوب و محل بازیِ پایینش، رنگ سبز-آبی جذابی دارند که شادترین نقطه خانه به شمار می رود.

سبک مدرن در طراحی داخلی

نمونه های بیشتر از بازسازی منزل ویلایی

آشپزخانه با کاشی های سرامیک دکور شده.
این خانه، ترکیب بندی ساده و خلاصه ای دارد که با کمک راهکارهای هوشمندانه شکل گرفته. مثل لوازم جانبی داخل سرویس های بهداشتی که به صورت سفارشی از فولاد ضدزنگ ساخته شده. چالش بعدی، نصب ابزارهای مکانیکی هوشمند و هماهنگ سازی آن ها با فضای خانه بود. به گفته یکی از طراحان، این روزها پیچیدگی برای همه عادی شده.

ایده های مدرن و جدید دکوراسیون

گوشه اتاق خواب، یک صندلی و میز عسلی برای مطالعه قرار گرفته.

طراحی سرویس به سبک مدرن

سرویس بهداشتی اصلی جدیدترین طرح های مدرن برای خانه ، فضایی کاملا مونوکروم دارد. سینک، دوش، توالت، شیرآلات و روشویی این حمام همگی از تولیدکنندگان درجه یک تهیه شده و سبکی کاملا مدرن و مینیمال دارد که هر مخاطبی را به خود جذب می کند.

دکوراسیون به سبک جدید
برای دیوار و کاناپه اتاق کودک از رنگ شاد و تند استفاده شده.

منبع: interiordesign

به این نوشته رای بدهید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *