بازسازی واحد مسکونی قدیمی

بازسازی واحد مسکونی قدیمی

اگر از آن دسته افرادی هستید که معتقد نیستند بعضی اوقات بازسازی واحد مسکونی قدیمی بهتر از ساخت یک خانه جدید است، با این پروژه نظر شما را عوض می کنیم. امروز با خانه ای لوکس، مجلل، زیبا، پرنور و موزون آشنا می شوید که ظاهر معاصر خود را حفظ کرده. سردر و ورودی خانه با یک پروسه دقیق سندبلاست، شکوه و جذابیت قبلی خود را به دست آورده. درب مشکی و نمای سفید ساختمان، در کنار هم ظاهری رویایی و طبیعی به ساختمان داده اند.

بازسازی واحد مسکونی قدیمی بازسازی واحد مسکونی قدیمی بازسازی واحد مسکونی قدیمی بازسازی واحد مسکونی قدیمی دکوراسیون خانه قدیمی دکوراسیون خانه قدیمی

 

اگر دنبال نمونه های بیشتری هستید به صفحه بازسازی منزل قدیمی مراجعه کنید

در دکوراسیون داخلی این بازسازی واحد مسکونی قدیمی از مواد و مصالح درجه یک، زیبا و لوکس استفاده شده. پارکت قدیمی با تخته های بزرگ، اصالت جذابی به خانه داده. اثاثیه مدرن و سفارشی، قطعات و لوازم مُد روز و بافت های مهیج و سرزنده، این ترکیب بندی را کامل می کنند.

دکوراسیون خانه قدیمی دکوراسیون خانه قدیمی دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی
دکوراسیون آشپزخانه، نمونه بارز یک فضای مدرن و کاربردی و مُد روز است. سطوح مرمر، ریزه کاری های برنجی امروزی، قطعات چوبی، وسایل مدرن و ظریف یک فضای ساده و لوکس و خلوت به وجود آورده اند. ترکیبی که در همه نقاط خانه دیده می شود.

دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی
رنگبندی خنثی و ملایم دکوراسیون این بازسازی واحد مسکونی قدیمی به سادگی و آرامش فضای خانه می افزاید. بافت ها و منسوجات فاخر و شکوهمندی که در نشیمن استفاده شده اند، راحتی و آسایش این اتاق را فراهم کردند. چیزی که به طراحی این فضا هویت می بخشد، ترکیب سبک غیرمتظاهر مدرن و اثاثیه طرح قدیمی است. در انتهای سالن وسیعی که آشپزخانه، غذاخوری و پذیرایی را به هم متصل کرده، چیزی شبیه دفتر کار/کتابخانه قرار دارد که با طراحی مینیمال و خلوت خود، فضایی مخصوص آرامش و تمرکز به وجود آورده. این ترکیب بندی مدرن و ظریف در همه نقاط خانه تکرار شده: در ویژگی های مینیمال و ساده اتاق خواب، در طراحی لوکس غیرقابل بحث و کاربردگرایی مدرن سرویس بهداشتی، و در تک تک جزئیات و ویژگی های طراحی داخلی این خانه. مجموعه ای از ذوق و سلیقه، آرامش و جذابیت افسونگر.

دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی دیزاین و بازسازی مسکونی قدیمی معماری داخلی و بازسازی خانه قدیمی

 

حتما بخوانید: دکوراسیون خانه اجاره ایمعماری داخلی و بازسازی خانه قدیمی معماری داخلی و بازسازی خانه قدیمی

موارد غیر قابل پیش بینی در زمان بازسازی واحد مسکونی قدیمی

اغلب افراد وقتی به موارد غیر قابل پیش بینی در زمان بازسازی فکر می کنند، ناخودآگاه به یاد مشکلات بازسازی ساختمان می افتند. مثل نمونه هایی که در تلویزیون می بینند. اکثر افراد متوجه این موضوع نیستند که بازسازی های تجاری/بازرگانی هم به اندازه بازسازی منزل، در معرض این اتفاقات اجتناب ناپذیر هستند. درواقع خیلی از آن ها شبیه به هم هستند. در ادامه، یک سری از این وقایع را به شما معرفی می کنیم که در طول بازسازی ساختمان تجاری باید مراقب آن ها

• آزبست.

اگر پروژه شما روی یک ساختمان قدیمی صورت می گیرد، احتمالش هست که این سنگ معدنی کوهی در پشت دیوارها یا سقف در کمین باشد. در صورت مواجهه با چنین موردی، بهتر است یک تیم متخصص از افراد حرفه ای آماده داشته باشید.
• تخریب های آبی.

این مورد در فضای مسکونی خیلی راحت تر به چشم می آید تا در مکانی تجاری. به خصوص اگر مکان تجاری شما در یک مجتمع بزرگ باشد. ممکن است لوله در پشت دیوارها بترکد و شما به دلیل قفسه بندی یک فروشگاه، قادر به دیدن آن نباشید. در این صورت حضور یک متخصص پاکسازی قارچ و کپک ساختمانی ضروری است.
• ایرادات ساختمانی.

ساختمان های تجاری در معرض سوءاستفاده های بسیاری هستند. مثل ترکیدن لوله آب، این هم جز مشکلاتی است که تا ساختمان را تخریب نکنید متوجه آن نمی شوید.
• خطای بازسازی های پیشین.

اگر ساختمانی که با آن سر و کار دارید قبلا به دست فرد دیگری بازسازی شده، با این خطر مواجه هستید که اشتباهات پیمانکاران قبلی را جبران کنید. شاید زمانی که صرف جبران خطای آن ها می کنید، از زمانی که روی پروژه خود صرف می کنید بیشتر باشد.
تا زمانی که آمادگی کامل و متخصصان مناسب و حرفه ای را در کنار خود داشته باشید، هیچکدام از این سورپرایزها شما را ناامید نکرده و از پس هر چیزی که در پروژه بازسازی ساختمان خود با آن مواجه می شوید، برمی آیید.

به این نوشته رای بدهید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *