دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه

دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه

با دیدن بعضی خانه ها به خودمان می گوییم: “من این خانه را می خوام، من باید اینجا زندگی کنم!”. دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه که امروز به شما نشان می دهیم، یکی از همین نمونه هاست. معماری هنری، استفاده از مصالح طبیعی، انعکاس عناصر طبیعت به شکل معاصر و بسیار جذاب، تنها بخشی از ویژگی های این خانه زیباست.

دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه
ساکنین این خانه، یک زوج جوان و فرزندان کوچکشان هستند. فرم، منحنی، چیدمان و طراحی منحصر به فرد و خاص این خانه که همگی به وسیله مصالح طبیعی و محکم شکل گرفته اند، در ذهن هر بیننده ای تاثیر می گذارد. از عجیب ترین ویژگی های این خانه می توان به شکل بیضی دیوارها، راهروهای منحنی و دیگر حقه های معماری هستند که نقش دکورهای هنری را هم ایفا می کنند. مثل ستون های حائل سالن پذیرایی که به شکل یک درخت طراحی شده اند. شاخه های درخت، وزن سقف را تحمل می کنند. اَشکال مدرن و عجیب و غریب مبلمان هم از خصوصیات چشمگیر این دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه هستند. پشت این اَشکال و فرم ها، داستان های بیشماری پنهان شده.

دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه طراحی واحد مسکونی
کتابخانه به صورت سفارشی طراحی شده و حالت افقی دارد. این سازه تا انتهای اتاق پیش می رود و بین سالن پذیرایی و حمام فاصله می اندازد. وسط سالن پذیرایی، یک میز عسلی سه طبقه چوبی قرار دارد که هر طبقه اش به یک سمت باز شده. جنس روکش کاناپه های راحتی، با این میز سِت شده.

طراحی واحد مسکونی طراحی واحد مسکونی
این نوع ترکیب بندی و همخوانی در مواد و مصالح دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه در همه نقاط آپارتمان دیده می شود. مثل استخر پشت بام که با پیشخوان بتنی و کاناپه های راحتی سِت شده.

طراحی واحد مسکونی طراحی واحد مسکونی

این نوشته را از دست ندهید: طراحی داخلی آپارتمان کوچک
وان و اتصالات حمام از جنس چوب هستند که به لطف تکنولوژی امروزی، در برابر آب و رطوبت مقاوم هستند و کارایی خود را از دست نمی دهند.

چیدمان آپارتمان دو خوابه چیدمان آپارتمان دو خوابه چیدمان آپارتمان دو خوابه چیدمان آپارتمان دو خوابه
در اتاق بچه ها، یک سکوی چوبی ساخته شده که با تور آویخته از سقف، چراغ های عجیب و غریب، و طرح های الماسی که روی پارتیشن نصب شده، هماهنگی دارد. پشت این پارتیشن، یک پلکان مخفی برای بازی کودکان وجود دارد.

چیدمان آپارتمان دو خوابه
این آپارتمان مجموعه ای از روکش و اثاثیه چوبی، منسوجات کتان، سازه های بتنی، دکورهای فلزی و … است که به شکلی هنری و خاص کنار هم جمع شده اند. این ترکیب بندی نه تنها این خانه را به یک فضای زیبا و راحت و امن تبدیل می کند، بلکه ما را با دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه مدرن و استفاده خلاقانه از مواد و مصالح آشنا می کند.

دکور آپارتمان دو خوابه

نمونه های دیگر دکوراسیون داخلی آپارتمان

۱- اولین عکس، متعلق به آپارتمان برزیلی ای است که ترکیب جدید و تازه ای از طراحی مردانه و معاصر را به ما نشان می دهد. رنگ های سبزی که در دکوراسیونش به کار رفته، بسیار چشمگیر و البته جسورانه هستند.

نمونه های دکوراسیون آپارتمان
۲- این آپارتمان کوچک برای یک دانشجو طراحی شده و از دکوراسیون معاصر و مردانه ای برخوردار است.

نمونه های دکوراسیون آپارتمان
۳- نمونه های دکوراسیون آپارتمان بعدی، فضای زیادی برای انبار و نگهداری وسایل دارد که از دید ما مخفی است. عناصر جالبی در دکوراسیون داخلی به کار رفته و همچنین شاهد راهکارهایی برای استفاده بهینه از فضای محدود هستیم.

نمونه های دکوراسیون آپارتمان

این نوشته را از دست ندهید: بازسازی و تغییر دکوراسیون آپارتمان

۴- این آپارتمان به سبک جپندی (سبک هندی) طراحی شده و از رنگبندی خنثی برخوردار است.

انواع طراحی داخلی مسکونی
۵- همه ما می دانیم که رنگ سفید، فضا را بزرگ و دلبازتر نشان می دهد. اما اگر می خواهید رنگ سفید در محیط غالب و خسته کننده نشود، باید مثل این طراح از اثاثیه و طرح های مختلف و متنوع در نمونه های دکوراسیون منزل استفاده کنید.

انواع طراحی داخلی مسکونی
۶- این آپارتمان تماما سفید و مینیمال، همه تجهیزات و امکانات مورد نیاز صاحبخانه را دارد.

انواع طراحی داخلی مسکونی
۷- خانه بعدی در شهر آمستردام واقع شده و به سبک مدرن طراحی شده. این خانه با وسایل هنری و عجیب دکور شده و تقریبا هر گوشه و کنارش، جلب توجه می کند.

سبک های مختلف طراحی داخلی
۸- آپارتمان بعدی نیز متعلق به یک فرد جوان و متخصص می باشد که همه خواسته اش یک خانه مینیمال با دکوراسیون صنعتی بوده.

سبک های مختلف طراحی داخلی
۹- این آپارتمان فوق مدرن، با تعدادی جعبه کاربردی دکور شده که هرکدام کاربری خاص خود را دارند.

سبک های مختلف طراحی داخلی

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه طراحی دکوراسیون داخلی شوید

۱۰- آخرین خانه ما متعلق به یک عطرساز است. خلاقیت و ذوق هنری این فرد در تک تک وسایل خانه به چشم می خورد. همه ما می دانیم که افراد خلاق و هنرمند، خانه هایی منحصر به فرد و حیرت انگیز می خواهند.

سبک های مختلف طراحی داخلی
منبع: digsdigs

دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه با چوب و رنگ مشکی

این پنت هاوس مدرن، به تازگی به دست یکی از شرکت های مکزیکی بازسازی شده. سقف همه اتاق های عمومی، بت تیرچه های چوبی پوشیده شده. از در که وارد می شوید، در سمت راست با سالن غذاخوری مواجه می شوید. این دکوراسیون خانه با چوب و رنگ مشکی با یک میز غذاخوری چوبی و صندلی های غذاخوری مشکی، تعدادی قفسه دیواری مشکی، و یک میز پادیواری با درب شیشه ای که غذاخوری و نشیمن را از هم جدا می کند دکور شده.

دکوراسیون خانه با چوب و رنگ مشکی
در این دکوراسیون خانه با چوب و رنگ مشکی سالن پذیرایی، چندین مبل و کاناپه با مدل های مختلف دارد که همگی یک میز عسلی چوبی را محاصره کرده اند. درب شیشه ای کشویی، به بالکن خانه باز می شود.

دکوراسیون خانه با چوب و رنگ مشکی
کابینت های مشکی آشپزخانه، با وسایل چوبی و سفید تضاد دارند. ولی در عین حال با باقی لوازم و مبلمان مشکی، هماهنگی دارند.

دکوراسیون خانه با چوب و رنگ مشکی
در این دکوراسیون خانه با چوب و رنگ مشکی در انتهای آشپزخانه و پذیرایی، یک راهروی پرنور و سفید قرار دارد که به اتاق خواب ها منتهی می شود. نورپردازی این راهرو به صورت خطی و نواری اجرا شده.

داخل اتاق خواب اصلی این دکوراسیون خانه با چوب و رنگ مشکی هم شاهد لوازم و سطوح چوبی متعددی هستیم. پنجره های دو طرف، اتاق را با نور طبیعی پر می کنند.

دیزاین داخلی با چوب و رنگ مشکی
داخل این اتاق یک کمد لباس بزرگ هم وجود دارد که پشت درب های مشکی مخفی شده. این کمد، فضایی گرم و پر از چوب، و جای زیادی برای نگهداری لباس دارد.

دیزاین داخلی با چوب و رنگ مشکی
سرویس بهداشتی اصلی، سقف سفید و یک دیوار مشکی تاکیدی دارد که به شدت باهم در تضاد هستند. نوری که از پشت آینه می تابد، به روشویی و جزئیات روی دیوار جلوه می دهد.

دیزاین داخلی با چوب و رنگ مشکی
اتاق خواب کوچک تر، یک دیوار تاکیدی مشکی دارد که تا دیوار مجاور تخت ادامه پیدا کرده و به درب کشویی کمد که می رسد قطع می شود.

دیزاین داخلی با چوب و رنگ مشکی

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *