طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور

طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور

شرکتی که می بینید، متعلق به یک هولدینگ بلژیکی در زمینه مشاوره سرمایه گذاری می باشد که با روش های بسیار متفاوت، برای تعداد محدودی از پلتفرم های اروپایی، تامین سرمایه می کند. این شرکت اخیرا تصمیم گرفت دفتر کارِ خود را که در طبقه بیست و یکم ساختمانی در بروکسل واقع شده، تغییر دکوراسیون داده و گسترده تر کند. این فضای ۹۰۰ متری، با همکاری هولدینگ بلژیکی و یکی از شرکت های طراحی داخلی بومی، به چیزی که می بینید تبدیل شد. در ادامه طرح هایی از این طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور مشاهده می نمایید.

طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور
این طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور از یکی از بی نظیرترین چشم اندازهای شهر برخوردار است که تنها به خاطر نوع نقشه کشی فضا امکان پذیر شده. طراحی داخلی خلوت و ساده شرکت، به طرز غیرقابل باوری همه نیازهای مشتری را برآورده می کند.

طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور
نقشه یکسره و باز این اداره، شامل فضاهای عمومی و اتاق های خصوصی و بسته ای می شود که پرسنل رو به رشد شرکت را به تعامل و ابتکار تشویق می کند. اتاق استراحت، با کاناپه و میز دکور شده و محلی برای گردهمایی پرسنل، گپ و گفت بیشتر و شکل گیری گروه های کاری به شمار می رود. دو اتاق کنفرانس شیشه ای با جدیدترین امکانات تکنولوژی تجهیز شده اند. رنگبندی مونوکرومی که در دکوراسیون به کار رفته، از نور طبیعی موجود در محیط استفاده بهینه کرده و فضایی دلباز و پرنور در طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور به وجود می آورد. علاوه بر رنگ های خنثی، از مشکی و سفید هم برای تمیزی و طراوت ظاهر اداره استفاده شده.

معماری داخلی شرکت مهندسین مشاور طراحی داخلی شرکت مهندسین مشاور معماری داخلی شرکت مهندسین مشاور معماری داخلی شرکت مهندسین مشاور معماری داخلی شرکت مهندسین مشاور

به این نوشته رای بدهید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *