دکوراسیون داخلی شرکت خدمات کامپیوتر

دکوراسیون داخلی شرکت خدمات کامپیوتر

یکی از معروف ترین شرکت های خدمات پارکینگ شیکاگو، به تازگی دفتر جدید خود را تاسیس کرده. ویژگی های تاریخی و قدیمی این ساختمان مثل تراس بیرونی و جایی که قبلا فروشگاه صنایع دستی بوده در طول بازسازی دست نخورده باقی ماندند تا با دکوراسیون داخلی شرکت خدمات کامپیوتر به فضایی ایده آل برای پرسنل جوان ولی باتجربه شرکت تبدیل کنند.

دکوراسیون داخلی شرکت خدمات کامپیوتر دکوراسیون داخلی شرکت خدمات کامپیوتر
در طراحی داخلی این فضای مفرح و کاربردی، به تاریخچه و قدمت ساختمان توجه بسیاری شده. ولی به وجهه ماندگار و رتبه این شرکت در بین بقیه شرکت های این صنعت لطمه نخورده. این شرکت، نرم افزاری طراحی کرده به افراد کمک می کند در هر نقطه ای از شهر محلی برای پارک خودروی خود پیدا کنند. وجود رنگ های روشن در دکوراسیون داخلی ساختمان، بازتابی از روحیه فعال و آمادگی شرکت در انجام این مسئولیت است.

دیزاین شرکت خدمات کامپیوتر

این نوشته را از دست ندهید: طراحی و بازسازی واحد اداری

آینده نگری و قوه تخیل این شرکت در تک تک نقاط ساختمان به چشم می خورد. به محض ورود با یک سالن پذیرش مرسوم و سنتی روبرو می شوید که در مجاورت یک سالن استراحت قرار دارد. سالن استراحت برای خوشامدگویی به ارباب رجوع و تشویق آن ها به تعامل اجتماعی است. جزئیات و ریزه کاری های حساب شده در این دکوراسیون داخلی شرکت خدمات کامپیوتر کیفیت کلی طراحی این ساختمان را بالا می برند. به طور مثال در اتاق کنفرانس، یک کنج شیشه ای نوک تیز قرار دارد که از بیرون، داخل اتاق، و از داخل اتاق، کافه روبرو را به نمایش می گذارد.

دیزاین شرکت خدمات کامپیوتر
این ساختمان از یک طبقه مخصوص آسانسور برخوردار است که تا قبل از این بازسازی بلااستفاده مانده بود. تیم طراحی تصمیم گرفت این فضا را به یک سالن بزرگ و یکسره پر از میز کار تبدیل کرده و کفپوش ها را با طرح چالش برانگیز نعل اسبی در کنار هم بچینند. فضاهای عمومی و شلوغ مثل اتاق کنفرانس و کافه در جلوی ساختمان قرار دارند، و انتهای ساختمان که ساکت تر و دلبازتر است به فضاهای خصوصی تعلق دارد.

دیزاین شرکت خدمات کامپیوتر
این دکوراسیون داخلی شرکت خدمات کامپیوتر با بودجه محدودی انجام شده. به همین خاطر طراحان مجبور شدند از ویژگی های منحصر به فردی استفاده کنند که نهایتا یک فضای باکلاس و شیک ولی راحت به وجود بیاورد. خصوصیاتی مثل: لوستر سفارشی و جذابی که از حباب های متشکل از رشته های LED ساخته شده، مبلمان و چراغ هایی که رنگ روشن یا تند دارند، منسوجات انتزاعی و کفپوش های زاویه دار. تیم بازاریابی این شرکت تعدادی مبلمان و طرح گرافیکی پیدا کرده و خریداری کردند تا طراحی دکوراسیون داخلی این ساختمان تکمیل شود. نتیجه همه این زحمات، تلفیقی است از روحیه و طراوت جوانی و بلوغ و پختگی، که بازتاب دهنده شخصیت و روحیات پرسنل شرکت است.

معماری داخلی شرکت خدمات کامپیوتر معماری داخلی شرکت خدمات کامپیوتر

به این نوشته رای بدهید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *