طراحی دکور فروشگاه پوشاک - طراحی فروشگاه پوشاک - دکور فروشگاه پوشاک

طراحی دکور فروشگاه پوشاک

این فروشگاه که طراحی دکور فروشگاه پوشاک برای آن صورت پذیرفت متعلق به یکی از معروف ترین و محبوب ترین برندهای لبنان می باشد و بیش از ۸۰ سال است که در قلب و ذهن مردم این کشور نام خودش را ثبت کرده. آخرین شعبه آن که اخیرا تاسیس شده به دست یکی از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی داخلی ساخته شده که به خاطر سوابق درخشانش در دوبی و لندن جایزه های متعددی دریافت کرده. این شعبه ۱۰۰۰ مترمربع مساحت داشته و از طراحی داخلی بسیار زیبایی برخوردار می باشد. این شرکت مسئولیت طراحی داخلی، نقشه کشی ، چیدمان اصلی فروشگاه، تردد و رفت و آمد مشتری، هویت دادن به فروشگاه و ایجاد حس و حال متفاوت برای هر بخش از آن را به عهده داشت. این شرکت همچنین برای امتیاز انحصاری این برند، مقرراتی تعیین کرده که یک اتحاد و انسجام کلی برای آن ها به وجود آورده ولی آزادی و انعطاف لازم برای هر شعبه را نیز تامین می کند.

ادامه مطلب

مشاور بازسازی ساختمان

مشاور بازسازی ساختمان

برای امر مشاور بازسازی ساختمان در ابتدا باید گفت نوع چیدمان منزل و رنگ و لعاب خانه، احساسات شما را تحت تاثیر قرار میدهد. نگاه کردن به اجزا خانه ممکن است التهاب آور یا آرامبخش باشد.
چیدمان مبل‌ها، نورپردازی، المانهای زنده و رنگها، همگی در روح و روان ما و جریان خانه و زندگی تاثیر گذار هستند.
تاثیر محیط بر ما تنها فیزیکی نیست و می‌تواند بر خلق و خو و احساسات ما هم اثر گذار باشد. تمام المان‌های طراحی داخلی مثل رنگ، الگوها و بافت‌ها می‌توانند بر احساس بیولوژیکی و روانی ما تاثیر بگذارند، چون مغز ما در مواجهه با محیطی که ساختیم هورمون‌هایی ترشح می‌کند. مثلا اگر فضایی را آرامشبخش تلقی کنیم، بدن ما هم هورمون‌هایی ترشح می‌کند که می‌تواند اضطراب‌مان را تسکین بدهد.

ادامه مطلب

پیمانکار بازسازی ساختمان

پیمانکار بازسازی ساختمان

پیمانکار بازسازی ساختمان و وظایفی که بر عهده دارد از موضوعات چالشی و مطرح در فضای ساخت و ساز است. برای انجام ساخت و ساز و عملیات معماری وجود گروه پیمانکاری الزامی است. هم‌چنین با بالا رفتن عمر هر بنا و لزوم انجام تغییرات و بازسازی در بخش‌های مختلف آن، نیاز به خدمات پیمانکاری وجود خواهد داشت.

اما پیمانکاری ساختمان چیست و چه خدماتی را از این طریق می‌توان دریافت نمود؟

ادامه مطلب

طراحی و بازسازی ویلا با چوب

طراحی و بازسازی ویلا با چوب

از خصوصیات این خانه غیرعادی میتوان به طراحی و بازسازی ویلا با چوب و زیبایی در سازه های چوبی، معماری و طراحی غیرمعمول، تلاش برای مقاوم سازی و انرژی مثبت و خوشایند آن اشاره کرد. این پروژه مقرون به صرفه که براساس قوانین و استانداردهای محیط زیست ساخته شده، دیدگاه شما را برای همیشه درباره خانه های پیش ساخته، طراحی مدرن و شیطنت آمیز و مقاوم سازی خانه عوض می کند.
ادامه مطلب

بازسازی آپارتمان کوچک

بازسازی آپارتمان کوچک

پروژه بازسازی آپارتمان کوچک  ۴۰  متر مربعی در یک منطقه تاریخی در شهر بخارست قرار دارد. این اولین پروژه بازسازی بود که از زمان ساخت آپارتمان بر روی آن انجام می شد.
بازسازی آپارتمان کوچک
یکی از تغییرات مهم این آپارتمان، گسترش بالکن و ادغام آن با اتاق نشیمن بود. به این ترتیب یک فضای کوچک مخصوص گپ و گفت و کار در خانه به وجود آمد. همچنین باعث شد سطح بیشتری از شیشه در خانه وجود داشته باشد که به روشنایی خانه کمک می کند. همه اجزای خانه رو به جنوب هستند، و پنجره های وسیع این بالکن هم نور طبیعی و زیبای روز را وارد خانه می کنند. چشم انداز آپارتمان هم جذابیت خودش را دارد. این خانه در طبقه بالای یک حیاط خلوت و سرسبز قرار گرفته. روی یکی از پنجره های قبلی، کتابخانه بدون پشتی ساخته شده. نور زیبایی از لای کتاب ها به داخل خانه تابیده و اشعات آن، یک اتاق خواب رویایی به وجود می آورد.

تنها رنگی که در مبلمان دیده می شود، سفید و بلوطی و چند نقطه مشکی است. سادگی مبلمان، یادآور سبک اسکاندیناویایی است. همه وسایل براساس نیازهای صاحبخانه طراحی شده اند. زمین راهروی ورودی و آشپزخانه، از خانه های سیاه و سفید و قهوه ای با طرح شطرنجی پوشیده شده که تقلیدی از آپارتمان های قدیمی این منطقه شهر بخارست است.

همه چراغ ها مشکی هستند و مدل هرکدام از آن ها براساس سبک دکوراسیون همان اتاق انتخاب شده. صاحبخانه علاقه خاصی به موزیک و فیلم دارد به همین خاطر چند پرتره سیاه و سفید از شخصیت های معروف روی دیوارها به چشم می خورد.

بازسازی آپارتمان کوچک
بازسازی آپارتمان کوچک

طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک دیگری را بررسی می کنیم

این خانه کوچک که متعلق به یک خانواده جوان می باشد به تازگی بازسازی شده و روبروی بزرگ ترین و زیباترین پارک شهر قرار دارد.

طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک

 طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک

این مقاله را از دست ندهید: بازسازی واحد مسکونی دوبلکس

تیم طراحی به محض ورود به ساختمان و قبل از شروع پروژه، مجذوب فضای داخلی شد. از همان ابتدا ارتباط نزدیکی با مشتری برقرار کردیم و تعدادی از پروژه های قبلی خود را به آن ها نشان دادیم تا با روش کار ما در طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک آشنا شوند. خواسته هایی که از ما داشتند بسیار ساده و سرراست بود: یک خانه دلباز و پرنور و صمیمی و رنگارنگ، با فضای زیادی برای انبار.

معماری داخلی آپارتمان کوچک معماری داخلی آپارتمان کوچک معماری داخلی آپارتمان کوچک معماری داخلی آپارتمان کوچک
همچنین باید بخشی از این طراحی و بازسازی آپارتمان کوچک را به دفتر کار/اتاق مطالعه اختصاص می دادیم که بعضی اوقات به عنوان اتاق خواب مهمان هم استفاده می شود. باید از عناصر سبز هم استفاده می کردیم تا سرسبزی و طبیعت بیرون خانه را به ساکنین یادآوری کنیم. از چوب بلوط و بافت های سفید مختلف الهام گرفتیم و فضا را با مبلمان ادغامی و چند عدد سوغاتی که از سفرهای شخصی این خانواده به یادگار مانده پر کردیم.

دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک
در نتیجه، خانه ای با محیط شاد و روان به وجود آمد که اعضای خانواده را دور هم جمع کرده و برای ساعاتی آن ها را از مشغله و نگرانی های زندگی شهری دور می کند. ارتباطی که بین نشیمن، آشپزخانه، دالان و ورودی نشیمن برقرار است به همین هدف ایجاد شده. دور تا دور دیوارها را مبلمان گرفته. این قطعات چندکاره که به عنوان کمد و کشو هم به کار می روند، کوچک بودن این آپارتمان شهری را جبران می کنند. ظاهر جذاب و رنگارنگ آن ها در این طراحی و بازسازی ساختمان کوچک به لوازم دکوری کوچک تر جلوه می دهد.

دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک
میزِ کاری که توی دفتر مطالعه قرار دارد، تاشو بوده و به بخشی از مبلمان اتاق تبدیل می شود. کمدِ این اتاق، درواقع یک تخت تاشو است که در صورت نیاز باز شده و به محل خواب مهمان تبدیل می شود. بعضی از کانترهای آشپزخانه، داخل مبلمان این اتاق مخفی شده اند. طرح گیاه و درختی که توی آشپزخانه به کار رفته، به این فضا آرامش می دهد و طبیعت بیرون را به خانه می آورد. این طراحی و بازسازی ساختمان کوچک اولین چیزی است که هر فردی به محض ورود متوجه آن می شود. به طور کلی این خانه ای است با محیط گرم و صمیمی و خنثی، که به وسیله نوع دکوراسیون و تعدادی اجزای رنگی شخصی سازی شده.

دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک دیزاین داخلی آپارتمان کوچک

 

طراحی دکوراسیون دفتر کار

سه توصیه در زمینه طراحی دکوراسیون دفتر کار ، که راندمان کاری را افزایش می دهند”مطالعات نشان داده که ساده ترین راهکارهای حل مشکل راندمان کاری کارمندان، در ایجاد تغییرات اولیه در طراحی دکوراسیون دفتر کار نهفته است. نورپردازی روشن و طبیعی، و یک ترکیب رنگ خاص در دکوراسیون مطب شما می تواند کاری کند که همه افراد مثل ساعت کار کنند. به کمک این سه توصیه طراحی داخلی، راندمان کاری محیط کارتان را افزایش بدهید.

ادامه مطلب

بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه

” توصیه هایی درخصوص بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه”

چند سال پیش یک آپارتمان دو خوابه خریدم. ارزان و کثیف بود اما از لحاظ جغرافیایی ایده آل بود، و می دانستم که با کمی نوسازی پتانسیل خود را نشان می دهد. در آن زمان مستاجری در آن زندگی می کرد، پس تا یک سال بعد هم دست مستاجر ماند تا کمی پول برای بازسازی پس انداز کنم. چند ماه را به تحقیق و برنامه ریزی و پس انداز مشغول بودیم. اگر قصد بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه را دارید و افزایش قیمتی که در پایان کار از ملک انتظار دارید، باید روی دو کفه ترازو قرار گرفته و باهم برابر باشند.
در عرض دو ماه اقدام به بازسازی آپارتمان خود کردیم در ابتدا آشپزخانه سپس رختشوی خانه اروپایی در حمام نصب کردیم، کف آپارتمان را لمینت کردیم، چراغ های LED نصب کردیم، پرده زدیم، کمد لباس را نصب کردیم و سیستم تهویه مطبوع مناسب برای منزل خود تعبیه کردیم. همچنین کل واحد را رنگ زدیم و قرنیزهای جدید نصب کردیم.

ادامه مطلب

طراحی و بازسازی خانه 100 متری

طراحی و بازسازی خانه ۱۰۰ متری

طراحی و بازسازی خانه ۱۰۰ متری که در شکل زیر می بینید، در یک ساختمان قدیمی در اسپانیا واقع شده و به تازگی بازسازی شده. این آپارتمان ۶ اتاقه که قبلا ۹۰ مترمربع مساحت داشت، قبل از بازسازی فضایی بسیار خفه و تاریک داشت. به طوری که هیچ ارتباطی بین داخل و خارج خانه برقرار نبود.

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه

دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه

با دیدن بعضی خانه ها به خودمان می گوییم: “من این خانه را می خوام، من باید اینجا زندگی کنم!”. دکوراسیون داخلی آپارتمان دو خوابه که امروز به شما نشان می دهیم، یکی از همین نمونه هاست. معماری هنری، استفاده از مصالح طبیعی، انعکاس عناصر طبیعت به شکل معاصر و بسیار جذاب، تنها بخشی از ویژگی های این خانه زیباست.

ادامه مطلب