طراحی دکوراسیون دفتر کار

سه توصیه در زمینه طراحی دکوراسیون دفتر کار ، که راندمان کاری را افزایش می دهند”مطالعات نشان داده که ساده ترین راهکارهای حل مشکل راندمان کاری کارمندان، در ایجاد تغییرات اولیه در طراحی دکوراسیون دفتر کار نهفته است. نورپردازی روشن و طبیعی، و یک ترکیب رنگ خاص در دکوراسیون مطب شما می تواند کاری کند که همه افراد مثل ساعت کار کنند. به کمک این سه توصیه طراحی داخلی، راندمان کاری محیط کارتان را افزایش بدهید.

۱-نورپردازی:

نورپردازی ضعیف باعث آزار چشم می شود که در نهایت منجر به خستگی و کاهش انرژی می شود.

نور طبیعی، بهترین نوع نورپردازی است. البته محیط های کاری بدون پنجره ای هم دیده شده که هیچگونه دسترسی به محیط بیرون ندارند. با پایه چراغ مناسب، حباب مرغوب و لامپ های استاندارد می توانید مشکلات نورپردازی را حل کنید.

طراحی دکوراسیون دفتر کار

۲- ترکیب رنگ :

آیا می دانستید که از لحاظ علمی ثابت شده رنگ آبی باعث افزایش کیفیت کار می شود؟ به این خاطر که طول موج آن کم است. ذهن را آرام کرده و اجازه می دهد فرد روی کار خود تمرکز بیشتری داشته باشد. درنتیجه راندمان کاری بالا می رود.

طراحی دکوراسیون دفتر کار

۳- کاربرد طبیعت:

انسان ها موجوداتی بیولوژیکی هستند، نه ماشین های خودکار. طبیعت، خاصیتی درمانی دارد. در تحقیقات اخیر ثابت شده که وقتی گل و گیاه جزئی از محیط کار کارمندان باشد، میزان استفاده از مرخصی های استعلاجی تا ۱۹% کاهش می یابد. دیدن تصاویر طبیعت، فشار خون شرکت کنندگان این تحقیق را کاهش داده. استفاده از مناظر سرسبز و گل و گیاه در طراحی دکوراسیون داخلی اداری باعث افزایش راندمان کاری می شود.برای بهره مندی بیشتر، تحول ایجاد کنید.شاید تبدیل یک محیط کار به فضایی با بهره وری بیشتر، کاری طاقت فرسا به نظر برسد. اما از آنچه که فکر می کنید راحت تر، سریع تر و کم هزینه تر است. از تجربه و مهارت طراحان و پیمانکاران متخصص در این زمینه از طراحی داخلی ساختمان استفاده کنید و به منافع زیر دست پیدا کنید :- نورپردازی جدید که روشنایی و شادابی موثرتری به محیط می دهد.- سقف تمیز و روشن که انعکاس نور را بیشتر می کند.- کاغذ دیواری و ترکیب رنگ هایی که از لحاظ روانشناسی، تمرکز افراد را افزایش می دهند.- کفپوش، قاب و چهارچوب، و کابینت هایی که با عنصر طبیعی چوب ساخته شده اند.

طراحی دکوراسیون دفتر کار شرکت مواد غذایی

این ساختمان متعلق به یکی از بزرگ ترین شرکت های بسته بندی میوه و آبمیوه در تایلند است که صادراتی گسترده و در سطح جهانی دارد. این شرکت در چند سال اخیر به دست نسل جوان واگذار شده تا از دنیای رقابت عقب نماند. در این جابجایی فقط سه اصل اساسی باید رعایت می شد. اعلام تحولات فکریِ شرکت به پرسنل و مشتری و شرکا، تقویت رابطه بین شرکت و مزرعه داران، و حفظ نام و نشان شرکت و زمینه فعالیتش پس از جابجایی. این شرکت همیشه رابطه خوبی با مزرعه داران داشته، به همین خاطر باید به پرسنل جدید یادآوری می کرد که محصولات این شرکت از کجا تهیه و توسط چه افرادی تولید می شوند.

ساختمان شرکت در طول ۲۰ سال هیچ تغییری نکرده بود به همین دلیل باید به طور کاملا بازسازی می شد. تنها نمای ساختمان و طراحی دکوراسیون شرکت مواد غذایی نبود که باید تغییر می کرد، بلکه هویت اداری و نام حقوقی شرکت هم در این بین دستخوش تغییر می شد. همه این چالش ها توسط یک شرکت پذیرفته و انجام شد.
اینجا دفتر اصلی شرکت است، پس این طراحی دکوراسیون شرکت مواد غذایی باید معرف و یادآور زندگی سالم باشد. رنگ ها، ساده و جسورانه ولی چشم نواز هستند. تصاویر و طرح های گرافیکی رنگی، روی پس زمینه های ساده و مینیمال قرار گرفته و ما را به یاد میوه های مختلف و رنگارنگ می اندازند. استفاده از مواد و تصاویر طبیعی، طراوت و شادابی یک زندگی سالم را برایمان تداعی می کند. اجزای مدرن و مینیمالی که در دکوراسیون به کار رفته، فضا را کمی از گذشته دور می کنند ولی بعضی از تصاویر و روایات همچنان به گذشته شرکت ادای احترام می کنند. اتاقک ها در حاشیه داخلی ساختمان قرار گرفته و از نور طبیعی بهره می برند، ولی به خاطر نوع نقشه کشی ساختمان ، اتاق های مشترک و عمومی در مرکز ساختمان قرار گرفتند.

همین موضوع باعث شد طراحان به فکر ساخت پنجره های سقفی بیافتند، تا اتاق های عمومی هم از نور و انرژی لازم برخوردار باشند. ما به عنوان تیم طراحی سعی کردیم بین پرسنل شرکت و مزرعه دارانی که محصولات را پرورش می دهند، رابطه محکمی برقرار کنیم. یکی از طبقات ساختمان، به بخش های اجرایی اختصاص داده شد. این طبقه که محل کار مدیران و محل رجوع مشتری هاست، دقیقا شبیه بقیه طبقات طراحی و دکور شده ولی از رنگبندی تیره و غلیظ تری در این طراحی دکوراسیون شرکت مواد غذایی برخوردار است.

طراحی دکوراسیون شرکت مواد غذایی طراحی دکوراسیون شرکت مواد غذایی  دکوراسیون شرکت مواد غذایی  دکوراسیون شرکت مواد غذایی  دکوراسیون شرکت مواد غذایی  دکوراسیون شرکت مواد غذایی معماری داخلی شرکت مواد غذایی معماری داخلی شرکت مواد غذایی

 

جهت مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار خود با ما تماس بگیرید

طراحی دکوراسیون دفتر کار

منبع: retaildesignblog

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار

این شرکت سال هاست در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار و ادارات فعالیت می کند. مدیران آن به تازگی تصمیم گرفتند محیط کار خود این شرکت را با استانداردهایی که برای مشتریان خود رعایت می کنند، هم تراز کنند. هدف آن ها ایجاد فضایی تک و منحصر به فرد برای پرسنل و افراد آینده نگر بوده، جایی که نمایانگر ارزش های این شرکت باشد. دفتر جدید این شرکت در محله ای قدیمی قرار دارد و در نزدیکی یکی از کلیساهای اعظم منطقه قرار دارد، کلیسایی که معماری آن الهام بخش طراحی داخلی این ساختمان اداری بوده.

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار

دفتر کار جدید باید منعکس کننده معیارها و ارزش های این شرکت می بود، معیارهایی مانند توجه به جزئیات و تمایل به بی عیب و نقص بودن. همه این جزئیات از دم میز پذیرش شروع و رعایت شده. قسمت پذیرش از فضایی خیره کننده و هنری انتزاعی برخوردار است و در انتهای آن یک سازه فلزی و هندسی به چشم می خورد.

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار
قسمت پذیرش همچنین محل استراحت محسوب شده و از تکنولوژی مخفی، کشوهای شخصی، تجهیزات بازیافت و غذاخوری هم برخوردار است. نیرو و انگیزه ساخت این دفتر، ایجاد فضایی متغیر و جذاب برای پرسنل در طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار ، مشتری و شرکای شرکت بوده. فضاهای عمومی نه تنها کارمندان را تشویق به همکاری می کند، بلکه مشتریان و شرکای شرکت را هم به تعامل و شراکت ترغیب می کند. قسمت پذیرش فضایی مجهز برای کار، استراحت، نوشیدن و یا کمک خواستن از پرسنل پذیرش است.

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار
یکی از قوانین این شرکت، تمیز و خلوت بودن میزهای کار است. به همین خاطر یک اتاق امن و مطمئن برای نگهداری همه اسناد و مدارک مهم تعبیه شده. همچنین در وسط ساختمان یک فضای مخصوص نگهداری لوازم شخصی در نظر گرفته شده که باعث می شود میز کار مشترک پرسنل همیشه خلوت باشد. این حس تجمع و اتحاد، یکی از ارزش های اصلی این شرکت محسوب می شود. افراد همیشه عمیقا مشغول کار هستند. هدف از ساخت و طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار این اداره، ایجاد فضایی جذاب و تحریک کننده برای شکوفا شدن افراد بود.

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار
اتاق های بزرگ جلسه، از تکنولوژی درجه یک و کاربر دوستانه برخوردار هستند و فضایی برای برگزاری سمینارهای آموزشی ارائه می کنند. اتاق های کوچک تر جلسه، از ویژگی AV برای مواقع ضروری برخوردار هستند. یک اتاق سمینار ۴۰ نفره، از اتصال دو اتاق جلسه به وجود آمده. منعکس کردن نام و ارزش های برند این شرکت، یکی از ویژگی های اصلی طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار  محسوب می شد. کاری که شرکت مسئول پروژه به خوبی و به طرز نامحسوسی از پس آن برآمده. همه ویژگی ها باهم ادغام شده، رنگ ها به ساده ترین شکل ممکن اعمال شده و هیچ یک از ریزه کاری های اصلی بیش از حد به چشم نمی آیند.

طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر کار

۵/۵ - (۲ امتیاز)

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *