نقشه کشی و طراحی ویلای مدرن

نقشه کشی و طراحی ویلای مدرن

در نقشه کشی و طراحی ویلای مدرن این فضای وسیع و یکسره خانه، با عناصری پر شده که در هر خانه برزیلی مدرن و لوکسی یافت می شود. عناصری مانند: وسایل مسی، روکش های چوبی پهن و مبلمان بزرگ و سفارشی چرمی. در ارتباط بودن با محیط اطراف و اشکال سبک و شفاف، خصوصیت به یاد ماندنی این خانه است.

نقشه کشی و طراحی ویلای مدرن نقشه کشی و طراحی ویلای مدرن نقشه کشی و طراحی ویلای مدرن
عادت همیشگی این طراح به ساخت خانه های بزرگ و یکسره از فلز، شیشه و چوب و اتصال آن ها به محوطه بیرونی و نیاز مبرم صاحبخانه به داشتن سقف مرتفع و فضایی دلباز و روان، دست به دست هم داده و این ساختمان را به وجود آورده.

نقشه کشی و طراحی ویلای مدرن نقشه کشی و طراحی ویلای مدرن دکوراسیون ویلای مدرن
این نقشه کشی و طراحی ویلای مدرن از مواد و مصالح خام و خالصی مانند بتن، فولاد تقویت شده، شیشه، چوب و گرانیت ساخته شده. تعداد این بناها برای برآورده کردن نیازهای اساسی صاحبخانه ضروری بود. بعضی از این محل های گذار مثل تراس ها، محوطه استخر و آتریوم شیشه ای زیبا، فضای داخل خانه و باغچه ها را به هم متصل می کنند.

دکوراسیون ویلای مدرن دکوراسیون ویلای مدرن دکوراسیون ویلای مدرن
رنگبندی این نقشه کشی و طراحی ویلای مدرن ادغامی از رنگ های طبیعی مواد به کار رفته است. بازتابی از رنگ کاراملی و طلایی چوب، روی سطوح چرمی مبلمان و وسایل مسی دیده می شود. انواع مختلف طوسی که رنگ بتن و فولاد است، در نقاط مختلف خانه به کار رفته و شکوه و پختگی خاصی به این مجموعه داده. رنگ مشکی هم در نقش عناصر تاکیدی و جزئیات مبلمان حضور پیدا کرده. در نشیمن اصلی از پرداخت های ساده استفاده شده تا عناصر اصلی مثل روکش های چوبی، کفپوش های براق و چراغ های زیبای این اتاق به راحتی خودنمایی کنند.

دکوراسیون ویلای مدرن دیزاین ویلای مدرن دیزاین ویلای مدرن دیزاین ویلای مدرن دیزاین ویلای مدرن دیزاین ویلای مدرن دیزاین ویلای مدرن دیزاین ویلای مدرن دیزاین ویلای مدرن دیزاین ویلای مدرن دیزاین ویلای مدرن

۵/۵ - (۲ امتیاز)

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *